Poznaj Studio Stu Form

O Studiu Stu Form

W Studiu Stu Form wszystko zaczęło się od doskonałej orientacji w zasadach projektowania. Znajomość stylów, materiałów i ich faktur, znaczeniu kolorów oraz ich wpływu na samopoczucie człowieka to dla architekta wnętrz skarbnica nie do przecenienia. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co warte uwagi w naszej branży – włącznie z ofertą firm meblarskich czy trendami w galeriach sztuki.

Dzięki wiedzy – rozkwita wyobraźnia. Dlatego wchodząc do pomieszczenia widzimy już, co można w nim zmienić, by Klient pomyślał o nim: „Tak, to właśnie moje miejsce na Ziemi!”. Patrzymy w przyszłość, projektując nowoczesne aranżacje. Nie boimy się także sięgać do przeszłości: ponadczasowej klasyki czy stylu vintage.

Zobacz realizacje

Młody i dynamiczny tandem

Aleksandra Szczurowska – projektantka, wyspecjalizowana w architekturze wnętrz. Bezbłędna, skupiona i niezwykle oddana swojej pracy. Myśli z rozmachem i polotem, ale podczas realizacji projektów zwraca uwagę na każdy szczegół. Oprócz projektowania zajmuje się aranżacją przestrzeni i tworzeniem grafik. Ma wybitne wyczucie przestrzeni i wrażliwość artystyczną, dzięki czemu jej projekty są niemal dziełami sztuki użytkowej.

Łukasz Szczurowski – inżynier, wcielający w życie nawet najbardziej skomplikowane i trudne pomysły. To dzięki jego umiejętności przewidywania i doskonałej organizacji pracy realizujemy projekty z takim sukcesem. Sprawy organizacyjne to jednak nie wszystko – pełni on bowiem także funkcję projektanta inteligentnych systemów. Właśnie z jego pomocą aranżacje wzbogacają się o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Skontaktuj się z nami

Nowoczesne projektowanie wnętrz

W Studiu Stu Form dokonujemy rzeczy niemożliwych. Powiększamy przestrzeń, choć nie powiększamy metrażu. Dzielimy pomieszczenie na osobne strefy bez wznoszenia ścian. Tworzymy coś z niczego w zupełnie nowych lokalach. A nawet podwyższamy standard, nie podwyższając rachunków.

Nie dzielimy wnętrz na ciekawe i nieciekawe – podejmujemy się każdego wyzwania. Niezależenie od tego, czy aranżujemy pomieszczenia prywatne, komercyjne czy użyteczności publicznej, wszystkim poświęcamy tyle samo uwagi.

Z każdego pomieszczenia trzeba wydobyć to, co w nim najlepsze. Współczesne metody projektowania w połączeniu z wyobraźnią architektów wnętrz dają nam nieograniczone możliwości.

Gwarancja dobrego projektu

Śląsk, gdzie działa Studio Stu Form, to jedno z najszybciej rozwijających się w ostatnich latach miejsc w Polsce.

Innowacja, nowoczesne myślenie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły to również cechy, które charakteryzują wykonywane przez nas projekty wnętrz. Jeśli szukasz więc doświadczonych projektantów, którzy są w stanie zrealizować wszystkie Twoje pomysły – trafiłeś w dobre miejsce.

Naszym klientom oferujemy aranżacje wnętrz, począwszy od projektu i jego wizualizacji, po nadzór nad realizacją do samego końca. Dzięki naszym doświadczeniom przy realizowaniu różnorodnych projektów poznaliśmy solidne firmy, które pomagają nam w urzeczywistnianiu wizji klientów. Tworzymy przestrzenie przyjazne, w których naprawdę chce się przebywać.

A wszystko to z pasji...

Projektowanie wnętrz jest naszą pasją, a każde zlecenie to dla nas wyzwanie traktowane priorytetowo. Niezależnie od tego, czy dostaniemy do realizacji proste, czy skomplikowane zlecenia - zawsze wkładamy w nie całe swoje zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie, jednocześnie starając się dobrze poznać Klienta, by spełnić jego potrzeby.

Nowoczesne projekty lokali nie tylko ułatwiają, ale i uprzyjemniają życie niejednej osobie zarówno w prywatnym domu, jak i w biurze. Świadczą o tym pozytywne komentarze, z którymi spotyka się podczas pracy nasz projektant wnętrz na Śląsku. To dla Państwa komfortu i zadowolenia nawiązaliśmy współpracę z profesjonalistami z zakresu budownictwa, wykończeń, remontów i instalacji. Tym samym zapewniamy stuprocentową satysfakcję z naszej obsługi.

Najwyższa jakość
 • Zleciłem projekt i jestem zadowolony. Polecam w 100 %. Po wykonaniu każdy odwiedzający jest pod dużym wrażeniem projektu oraz wykonawstwa w odbiciu o projekt.

  Aleksander Langdon

 • Polecam! Projekt, który zleciłam Studiu Stu Form przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nietuzinkowe pomysły i kompleksowe doradztwo.

  Monika Hoinca

  Laser Skin Care
 • Coraz mniejsze przestrzenie, wymagają coraz większej kreatywności ;). Polecam.

  Mateusz Wyciślik

 • Współpraca z firmą godna polecenia. Terminy utrzymane i realizacja na najwyższym poziomie.

  Rafał Zuchewicz

Zamów projekt swoich marzeń

Zamów projekt

Dziękujemy za kontakt.

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Dziękujemy za kontakt.