Potrzebujesz kreatywnej przestrzeni do pracy? Daj nam zaprojektować swoje biuro.

Rozumiemy jak wiele czasu spędzasz w biurze. Dlatego też tworzymy miejsca przemyślane, wygodne i praktyczne, tak byś w pracy poczuł się równie dobrze jak w domu.

Jak wygląda proces projektowania biura w wykonaniu Stu Form? Wypełnij poniższy formularz i umów się z nami na dobrą kawę. Wspólnie ustalimy potrzeby Twoje i Twoich pracowników by wspólnie zaprojektować biuro idealne.

Zobacz realizacje

Napisz do nas

Wyślij wiadomość

Portfolio

Tytuł projektu 1

Projekt gabinetu Tarnowskie Góry

Komercyjne
Tytuł projektu 1

Projekt salonu kosmetycznego Gliwice

Komercyjne
Tytuł projektu 1

Projekt biura Gliwice

Komercyjne
Tytuł projektu 1

Projekt biura Katowice

Komercyjne
Tytuł projektu 1

Projekt restauracji Gliwice

Komercyjne

Projektowanie biur na Śląsku

Studio Stu Form to profesjonalna firma działająca w branży jaką jest projektowanie biur na Śląsku i w szczególności w Katowicach. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz niecodzienny zmysł designerski, dzięki któremu każdy projekt to znakomity efekt wizualny w pełni satysfakcjonujący Klienta zapewniający dodatkowo niebywałą funkcjonalność.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami wystarczy sięgnąć po telefon i skontaktować się z nami. Jeśli preferujecie kontakt mailowy, zachęcamy, by wysłać krótkie zapytanie ofertowe. Nasz projektant wnętrz skonsultuje z Państwem Wasz pomysł lub stworzy własny projekt od podstaw. Efekt z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Skontaktuj się z nami

Projekty lokali oraz sali konferencyjnych

W ramach usług proponowanych przez nasze biuro projektowe zapewniamy zaprojektowanie funkcjonalnych, modnych i wygodnych przestrzeni biurowych. W Katowicach i na Śląsku udało się nam do tej pory zaprojektować kilka naprawdę interesujących miejsc, które kuszą swoim wyglądem i pomysłowością. Nasze projekty biur zaskoczą Państwa różnorodnością, charakterystycznym dla naszej firmy nowoczesnym designem, wygodami i licznymi udogodnieniami. Wystarczy skontaktować się z naszym architektem wnętrz i przedstawić mu swoje potrzeby.

Każdy nasz projekt biura to gwarancja niestandardowego podejścia do zadania, jakość i konkurencyjna cena.

Najwyższa jakość
 • Zleciłem projekt i jestem zadowolony. Polecam w 100 %. Po wykonaniu każdy odwiedzający jest pod dużym wrażeniem projektu oraz wykonawstwa w odbiciu o projekt.

  Aleksander Langdon

 • Polecam! Projekt, który zleciłam Studiu Stu Form przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nietuzinkowe pomysły i kompleksowe doradztwo.

  Monika Hoinca

  Laser Skin Care
 • Coraz mniejsze przestrzenie, wymagają coraz większej kreatywności ;). Polecam.

  Mateusz Wyciślik

 • Współpraca z firmą godna polecenia. Terminy utrzymane i realizacja na najwyższym poziomie.

  Rafał Zuchewicz

Zamów projekt swoich marzeń

Zamów projekt

Dziękujemy za kontakt.

Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Dziękujemy za kontakt.